نوار درزگیر الاستومری

نوار درزگیر الاستومری

در این مقاله می خوانید

نوار درزگیر الاستومری چیست؟

هنگامی که از عایق الاستومری استفاده می شود، یه شکاف کوچک روی عایق ایجاد می گردد. این شکاف هم از زیبایی کار کاسته و هم از لحاظ بهره وری موجب اتلاف انرژی می گردد. جهت رفع این مشکل از نوار درزگیر الاستومری استفاده می شود. زیرا هم با جنس عایق همسان است و هم افت میزان انرژی را کاهش می دهد. همچنین زیبایی کار را افزایش می دهد. به همین دلیل معمولا عایق الاستومری و نوار درزگیر آن را با هم خریداری می کنند.

 

نوار الاستومری به صورت پشت چسب دار عرضه می شود تا نصب را آسان سازد. همچنین مسلح (نخ دار) است تا مقاومت نوار افزایش یابد.

 

ویژگی های نوار درزگیر الاستومری

 

  • مقاومت در برابر پارگی

به دلیل جنس الاستومری آن در برابر پارگی مقاوم است و الیاف آن از هم منفصل نمیگردد.

 

  • مقاومت در برابر دمای بالا

به خوبی در دماهای بالا مقاومت می کند و بازه تحمل دمایی آن 200- تا 150+ درجه سانتی گراد است. معمولا از عایق الاستومری در صنعت تهویه گرمایشی جهت جلوگیری از اتلاف انرژی و افزایش بهره وری استفاده می شود. پس به صورتی ساخته شده که تحمل دمایی مناسبی دارد.

 

  • مقاومت در برابر رطوبت

نمیتوان گفت ضد آب است ولی در برابر رطوبت مقاومت خوبی دارد. در محیط های رو باز معمولا از عایق الاستومری با روکش آلومینیوم استفاده می شوذ که درزگیری آن نیز به همان صورت از نوار الاستومری با روکش آلومینیوم استفاده می شود. می توان روی آن از نوار چسب آلومینیومی استفاده کرد.

 

  • دوستدار طبیعت

همانطور که در عایق الاستومری گفته شد، نوار درزگیر از جنس الاستومری نیز دوستدار طبیعت و محیط زیست است و به آن آسیب نمی رساند.

 

نوار درزگیر الاستومری در عرض های 3 و 5 سانتی متری در بازار موجود است همچنین ضخامت های متنوعی هم دارد که با توجه به ضخامت عایق انتخاب می شوند. به صورت متری یا رولی موجود و قابل سفارش هستند.

 

جهت خرید نوار درزگیر الاستومری می توانید به صفحه ثبت سفارش مراجعه  یا با کارشناسان ما در واحد فروش تماس حاصل نمایید.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لوگو

عرضه کننده انواع کالاهای تهویه اعم از کانال های فلکسیبل، عایق الاستومری، پروفیل فلنج، انواع کانکتورها و…

تماس با ما


آدرس:

تهران، شادآباد، بهاران ۲، مجتمع کوثر، بلوک ۳۹ غربی، پلاک ۲۹۲

شماره تماس:

فروش: ۰۲۱۶۶۳۱۸۱۰۹ و ۰۲۱۶۶۳۱۸۹۳۲
اداری: ۹-۰۲۱۶۶۱۴۴۰۰۶ و ۰۹۹۲۷۱۹۵۶۹۲

ایمیل:

info@kalatahvieh.ir

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به کالا تهویه می باشد