پیچ متری(راد)

پیچ متری(راد)

در این مقاله می خوانید

پیچ متری(راد) چیست؟

پیچ متری یا پیچ راد میله ای فولادی تمام رزوه است که با گالوانیزه روکش شده است. و گل پیچ ندارد. به عبارتی دیگر نوعی پیچ است که به‌صورت پیچ تمام روزه و بدون گل پیچ می‌باشد.  از هر دو سوی آن مهره بسته میشود. بیشتر برای دفع کشش در برابر فشار های زیاد مورد استفاده قرار می گیرد.

 

ویژگی های پیچ متری گالوانیزه یا راد

همانطور که بیان شد، این محصول از فولاد ساخته شده و دارای روکشی از جنس گالوانیزه یا روی می باشد. همین امر موجب شده تا در برابر رطوبت و خوردگی مقاومت بالایی داشته باشد. همچنین بسیار محکم بوده و تحمل فشار بالایی را دارا می باشد.

پیچ متری را می توان در سایزهای مختلف و با رده های مقاومتی متفاوتی یافت. این ویژگی ها سبب شده تا از این نوع پیچ به صورت گسترده در صنایع متفاوت از جمله صنعت تهویه مطبوع کاربرد داشته باشد.

 

مزایای پیچ متری

در پروژه هایی که تجهیزات میبایست از سقف آویزان شوند، از پیچ متری یا راد استفاده میشود. مزیت اصلی این محصول، قابلیت تنظیم ارتفاع آسان است. اما استفاده در آویزهای بیش از 3 متر توصیه نمی شود.

 

 

سایزهای پیچ متری یا راد

این نوع پیچ متری در قطرهای 8 ، 10 و 12 میلی متری موجود است. طول آنها نیز بنا به نیاز متغیر بوده ولی تا 3 متر تولید و در کالاتهویه موجود می باشد.

 

 

جهت سفارش و پیچ متری در ابعاد دلخواه و یا گرفتن مشاوره از متخصصان ما می توانید به صفحه ثبت سفارش مراجعه یا با ما تماس حاصل نمایید.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لوگو

عرضه کننده انواع کالاهای تهویه اعم از کانال های فلکسیبل، عایق الاستومری، پروفیل فلنج، انواع کانکتورها و…

تماس با ما


آدرس:

تهران، شادآباد، بهاران ۲، مجتمع کوثر، بلوک ۳۹ غربی، پلاک ۲۹۲

شماره تماس:

فروش: ۰۲۱۶۶۳۱۸۱۰۹ و ۰۲۱۶۶۳۱۸۹۳۲
اداری: ۹-۰۲۱۶۶۱۴۴۰۰۶ و ۰۹۹۲۷۱۹۵۶۹۲

ایمیل:

info@kalatahvieh.ir

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به کالا تهویه می باشد