کانکتور برزنت نسوز

کانکتور برزنت نسوز

کانکتور برزنت نسوز چیست؟

 

همانطور که گفته شد کانکتور برزنتی جهت اتصال دستگاهها به کانال گالوانیزه یا کانال فلکسیبل مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از این کانکتور ها جلوی انتقال لرزش فن ها به کانال را می گیرد. به همین دلیل به آنها لرزه گیر نیز می گویند. همچنین به نوعی عایق صدا هم محسوب می شود. و صدای فن ها را تا اندازه ای خفه می کند.

 

به دلیل اینکه این کانکتور ها در دستگاه های سرمایشی و گرمایشی استفاده می شوند، در تاسیساتی که دما بسیار افزایش می یابد از کانکتور برزنتی نسوز استفاده می شود.

 

جنس برزنت به طور کلی تلفیق الیاف طبیعی و پنبه با پلی استر است. به همین دلیل ضخیم بوده و در برابر نفوذ آب و رطوبت مقاومت موقت دارد. همچنین در برابر نور خورشید نیز مقاوم است. به دلیل نیاز صنعت به پارچه هایی با تحمل دمایی بالا، برزنت نسوز به بازار عرضه شد. برزنت نسوز از پارچه های ضد حریق و سرامیکی است. بازه ی دمایی استفاده از آن تا 500 درجه سانتی گراد می باشد. بنابراین علاوه بر صنعت تهویه به عنوان کانکتور در صنایع مختلف به عنوان عایق نیز به کار می رود.

 

کانکتور برزنتی نسوز
کانکتور برزنتی نسوز

 

 

انواع برزنت نسوز

 

برزنت نسوز در کالاتهویه به صورت کانکتور دو سر ورق و همچنین متری عرضه می شود. برزنت نسوز متری نیز در عرض های یک متر و  یک رو و دو رو موجود و قابل عرضه است. طبق نیاز مشتری به صورت طاقه ای و متری موجود می باشد.

 

برزنت نسوز دو رو
برزنت نسوز دو رو

 

مزایای برزنت نسوز

 

برزنت های نسوز در کالاتهویه از نوع برزنت نسوز سیلیکونی است که به دلیل مقاومت مناسب در برابر حرارت و برودت به عنوان عایق نیز در صنعت تهویه هوا استفاده می شود. برزنت نسوز سیلیکونی از پلیمر سیلیکون و الیاف فایبرگلاس تشکیل شده است. در برابر اصطحکاک کششی و سایشی مقاومت مناسبی دارد. تا دمای 300 درجه ی سانتیگراد را به خوبی ساپورت میکند.

 

جهت سفارش کانکتور برزنت نسوز می توانید به صفحه ثبت سفارش مراجعه یا با کارشناسان ما در واحد فروش تماس حاصل نمایید.

 

1 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لوگو

عرضه کننده انواع کالاهای تهویه اعم از کانال های فلکسیبل، عایق الاستومری، پروفیل فلنج، انواع کانکتورها و…

تماس با ما


آدرس:

تهران، شادآباد، بهاران ۲، مجتمع کوثر، بلوک ۳۹ غربی، پلاک ۲۹۲

شماره تماس:

فروش: ۰۲۱۶۶۳۱۸۱۰۹ و ۰۲۱۶۶۳۱۸۹۳۲
اداری: ۹-۰۲۱۶۶۱۴۴۰۰۶ و ۰۹۹۲۷۱۹۵۶۹۲

ایمیل:

info@kalatahvieh.ir

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به کالا تهویه می باشد

کالاتهویه سال خوبی را برای شما ارزومند است.