دریچه بازدید تاسیسات ساختمانی | خرید انواع دریچه مناسبترین قیمت

دریچه بازدید تاسیسات ساختمانی | خرید انواع دریچه مناسبترین قیمت

دریچه دسترسی تاسیسات

در این مقاله می خوانید

کالاتهویه نماینده رسمی برندهای معتبر تولید کننده انواع دریچه های ساختمانی از جمله دریچه بازدید تاسیسات ساختمانی در ایران می باشد. جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس حاصل نمایید. و یا به صفحه ثبت سفارش مراجعه فرمایید.

 

دریچه بازدید تاسیسات ساختمانی

 

در تمامی ساختمان های صنعتی و مسکونی جهت آسایش بیشتر از انواع تاسیسات استفاده می شود.

این تاسیسات می تواند شامل کابل کشی برق، لوله کشی آب، کانال کشی تهویه مطبوع و…. باشد. این تاسیسات دارای دستگاه هایی هستند که هم نیاز به سرکشی دوره ای دارند. و یا در صورت خرابی نیاز به تعمیر و نگهداری دارند. ولی در صورت استفاده به صورت روکار از زیبایی ساختمان کاسته می شود. از این جهت به صورت توکار لوله کشی ها، سیم کشی ها و کانال کشی ها را انجام داده و از انواع دریچه بازدید تاسیسات ساختمانی جهت دسترسی به این دستگاه ها استفاده می شود.

دریچه بازدید تاسیسات ساختمانی جهت حفاظت تاسیسات از گرد و غبار، خورشید، باد و باران و سایر عوامل محیطی استفاده می گردد.

 

انواع دریچه بازدید تاسیسات

 

در سیستم های مختلف تاسیسات از انواع متفاوت دریچه دسترسی تاسیسات استفاده می شود. برای مثال واضح که در بیشتر ساختمان ها موجود است دریچه دسترسی شیر فلکه آب است. که با استفاده از آن ورودی لوله آب ساختمان کنترل می شود. جهت حفاظت از این شیر فلکه و همچنین دسترسی بهتر از دریچه دسترسی آب استفاده می شود.

در سیستم تهویه مطبوع نیز جهت حفظ و نگهداری هر چه بهتر سیستم های تهویه مطبوع از جمله دستگاه داکت اسپلیت و یا دستگاه فن کویل دریچه بازدید فن کویل و یا دریچه بازدید داکت اسپلیت استفاده می گردد.

بسته به نوع دستگاه و شیوه مکش از انواع دریچه های بازدید خطی، شیاردار، مشبک و … استفاده می شود.

 

دریچه دسترسی تاسیسات قفلی زیمنس دار

 

جهت دسترسی به انواع تاسیسات از جمله شیر فلکه آب، کنتور برق، رایزرهای ساختمانی از دریچه بازدید تاسیسات استفاده می گردد. این دریچه ها اغلب به صورت لولادار بوده و با استفاده از قفل زیمنس دار بسته می شود. دریچه های لولادار بر خلاف دریچه های وزنه ای هم به صورت سقفی و هم به صورت دیواری استفاده می گردد.

 

دریچه دسترسی تاسیسات
دریچه دسترسی تاسیسات

 

دریچه دسترسی دستگاه فن کویل

 

دستگاه فن کویل معمولا در سقف و زیر سقف کاذب نصب می گردد. از این رو دریچه دسترسی دستگاه نیز روی سقف و زیر دستگاه قرار داده می شود. اگر مکش دستگاه از زیر باشد روی دریچه فضایی جهت مکش بهتر تعبیه می شود. و اگر از جای دیگر مکش شود که دیگر روی بازدید فن کویل نیازی به نصب دریچه نیست و یکسره در نظر گرفته می شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.

لوگو

کالاتهویه با بیش از دوازده سال تجربه در زمینه عرضه، نصب و اجرای انواع کانال کشی ها و سیستم های تهویه مطبوع صنعتی و خانگی  آماده خدمت رسانی به مشتریان محترم می باشد. محصولات ما کانال فلکسیبل، عایق الاستومری، کانال گالوانیزه، کانکتور، پروفیل فلنج، دریچه، دمپر و…می باشد.

تماس با ما


آدرس:

تهران، شادآباد، بهاران ۲، مجتمع کوثر، بلوک ۳۹ غربی، پلاک ۲۹۲

شماره تماس:

فروش و اداری: ۹-۰۲۱۶۶۱۴۴۰۰۶ و ۰۹۱۲۱۸۸۶۱۲۵

ایمیل:

info@kalatahvieh.ir

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به کالا تهویه می باشد