کانال فلکسیبل PL

کانال فلکسیبل PL

کانال فلکسیبل PL

کانال فلکسیبل PL چیست؟

کانال فلکسیبل با عایق پلی استر فشرده یا همان pl محصولی دیگر از انواع کانال فلکسیبل می باشد. کانال فلکسیبل PL همانند کانال فلکسیبل IFD از سه لایه تشکیل شده است. لایه داخلی از جنس آلومینیوم دو جداره می باشد. لایه میانی پلی استر فشرده مشکی رنگ به عنوان عایق حرارتی و لایه خارجی از جنس روکش محافظ از جنس آلومینیوم دو لایه و فنر فولادی است. به دلیل استفاده از عایق فشرده در این مدل کانال فلکسیبل هدر رفت انرژی پایینی دارد. بنابراین هزینه های جانبی انرژی را کاهش می دهد. همچنین در برابر رطوبت و نفوذ آب عملکرد مناسبی از خود نشان داده است. از لحاظ قیمتی کانال فلکسیبل PL تفاوت زیادی با کانال IFD ندارد. اما به دلیل استفاده از روکش دولایه آلومینیوم در فضاهایی که امکان آسیب هست بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.  

موارد استفاده از کانال فلکسیبل PL

از این کانال جهت اسفاده در پروژه های صنعتی و سیستم های گرمایشی و سرمایشی جهت انتقال هوا استفاده می شود. همچنین در ساختمان های تجاری و خانگی بیمارستان ها ادارات و… مورد استفاده قرار می گیرد.    

ویژگی های کانال فلکسیبل PL

سایز: “4 تا “20 تشکیل شده از: 1 لایه آلومینیوم + 1 لایه عایق پلی استر فشرده (4 میلیمتر) + 1 لایه آلومینیوم دو لایه و فنر فولادی ضخامت فویل و روکش: 200 میکرون دامنه عملکرد دمایی: 110+ تا 20- درجه سانتی گراد متراژ و نوع بسته بندی: 6 مترطول در هر بسته   جهت سفارش کانال فلکسیبل PL (عایق پلی استر فشرده) می توانید از قسمت ثبت سفارش اقدام کنید.    
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لوگو

عرضه کننده انواع کالاهای تهویه اعم از کانال های فلکسیبل، عایق الاستومری، پروفیل فلنج، انواع کانکتورها و…

تماس با ما


آدرس:

تهران، شادآباد، بهاران ۲، مجتمع کوثر، بلوک ۳۹ غربی، پلاک ۲۹۲

شماره تماس:

فروش: ۰۲۱۶۶۳۱۸۱۰۹ و ۰۲۱۶۶۳۱۸۹۳۲
اداری: ۹-۰۲۱۶۶۱۴۴۰۰۶ و ۰۹۹۲۷۱۹۵۶۹۲

ایمیل:

info@kalatahvieh.ir

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به کالا تهویه می باشد