برزنت آماده (نسوز-کانتینری-پارچه ای)

برزنت آماده (نسوز-کانتینری-پارچه ای)

برزنت آماده چیست؟

هنگامی که دستگاه های تهویه هوا(دمنده یا مکنده) کار میکنند، لرزش و صدای فن ها به کانال منتقل می شود. جهت جلوگیری از این مشکل، از کانکتورهای مختلفی که عموما از جنس برزنت آماده هستند استفاده می شود. تا از اتصال مستقیم دستگاه به کانال جلوگیری کرده و لرزش و صدای فن ها به کانال منتقل نشود. به همین دلیل به آن ها لرزه گیر نیز می گویند.

 

نوع بررزنت کانکتورها بسته به استفاده متفاوت است. ازجمله ی آن ها می توان به برزنت نسوز، برزنت کانتینری و برزنت پارچه ای اشاره کرد. که به صورت متری عرضه می شود. نصب کننده بنا به نیاز برزنت را برش داده و در محل مورد نظر نصب می کند. یک نوع کانکتور دو سر ورق نیز هست که به کانکتور برزنتی ورقدار معروف بوده و به صورت رولی عرضه می شوند. در این نوع برزنت توسط دستگاه به دو ورق گالوانیزه وصل می شوند.

 

نکته ی بسیار مهم در استفاده از کانکتورها این است که هوابندی و آب بندی آن ها به دقت انجام شود. تا باعث هدر رفت انرژی و افزایش هزینه ها نشود. همچنین طول استاندارد رعایت شده و کانال با دستگاه از لحاظ ارتفاع متناسب باشند.

 

برزنت نسوز

جهت استفاده از سیستم های گرمایشی باید حتما از برزنت نسوز برای کانکتور استفاده گردد. برزنت نسوز از الیاف فایبرگلاس ساخته شده و تحمل گرمایی بالایی دارند. در دماهای بالا آب نمی شود و حمل دمایی آنها تا 300 درجه می باشد. بسیار مقاوم بوده و در برابر کشش و سایش مقاوم است. علاوه بر صنعت تهویه در دیگر صنایع نیز کاربرد فراوان دارد.

 

انواع کانکتور های برزنتی نسوز، یک رو دو رو و...
انواع کانکتور های برزنتی نسوز، یک رو دو رو و…

 

 

 

برزنت کانتینری

برزنت کانتینری از روکش پلاستیکی و یورتان در انواع یک لایه، دو لایه و سه لایه ساخته می شوند. به همین دلیل از برزنت معمولی ضخیم تر بوده و در برابر باد، آب و کشش مقاومت بیشتری از خود نشان می دهند. همین ویژگی ها برزنت کانتینری را برای پوشاندن بار در کامیون و کانتینر مناسب ساخته و همین نام نیز برای آن ها برگزیده شده است.

برزنت کانتینری به دلیل مقاومت بیشتر در سیستم هایی که فشار هوا بیشتر و نیاز به مقاومت بیشتر کانکتور است، مورد استفاده قرار می گیرد.

برزنت پارچه ای

نوع دیگری از کانکتور ها(لرزه گیرها)، برزنت پارچه ای است. که دوام و انعطاف بالایی داشته و جهت استفاده در سیستم های تهویه سرمایشی گزینه مناسبی است.

 

جهت خرید برزنت کانتینری، برزنت نسوز و برزنت پارچه ای می توانید به صفحه ثبت سفارش مراجعه و یا با کارشناسان ما در واحد فروش تماس حاصل نمایید. کیفیت و قیمت کالا تهویه بی نظیر است.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لوگو

عرضه کننده انواع کالاهای تهویه اعم از کانال های فلکسیبل، عایق الاستومری، پروفیل فلنج، انواع کانکتورها و…

تماس با ما


آدرس:

تهران، شادآباد، بهاران ۲، مجتمع کوثر، بلوک ۳۹ غربی، پلاک ۲۹۲

شماره تماس:

فروش: ۰۲۱۶۶۳۱۸۱۰۹ و ۰۲۱۶۶۳۱۸۹۳۲
اداری: ۹-۰۲۱۶۶۱۴۴۰۰۶ و ۰۹۹۲۷۱۹۵۶۹۲

ایمیل:

info@kalatahvieh.ir

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به کالا تهویه می باشد

کالاتهویه سال خوبی را برای شما ارزومند است.