بست ترک

بست ترک

در این مقاله می خوانید

بست ترک چیست؟

بست فلزی از پرکاربردترین و ساده ترین ابزارهایی است که در مصارف گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی بست های فلزی، نوارهایی با عرض کم هستند که با استفاده از قفلی به هم بسته و محکم می شوند.

از مهمترین مصارف آن ها محکم کردن لوله ها و کانال های فلکسیبل، آب، گاز و دستگاه های دمنده و مکنده هوا می باشد.

به منظور اجرای صحیح کانال های فلکسیبل و یا سایر کانال ها و لوله ها جهت آب بندی و هوابندی از بست ها استفاده می شود. به همین دلیل استفاده از بست با کیفیت در ایمنی و ضریب بازدهی بالا بسیار اهمیت دارد.

 

بست ترک
بست ترک

ویژگی های بست ترک

بست ترک به دلیل استفاده از آلیاژ مناسب و ضخامت بالا، استحکام بالایی داشته و مورد استقبال زیادی قرار گرفته است. همچنین به دلیل جنس گالوانیزه ای که دارد، در برابر رطوبت مقاوم است. و دچار زنگ زدگی و فرسایش نمی شود. و طول عمر مفید بالایی دارد. بست فلزی ترک به دلیل استفاده از آلیاژ مناسب تحمل دمایی بالایی دارد و دمای 150 تا 180 درجه سانتی گراد را پشتیبانی می کند. این ویژگی باعث شده در صنعت بسیار پرکاربرد باشد.
همچنین نوع پیچ به کار رفته در بست ترک، پیچی با کیفیت بالا می باشد. و از نوع سه حالته است که با هر نوع پیچ گوشتی از جمله دو سو، چهارسو و چهارسوی خاردار می توان از آن استفاده کرد.

 

سایزهای بست ترک

بست ترک بنا به نیاز در عرض های 10 میلی متری و 14 میلی متری با قطرهای گوناگون عرضه می شود. بست ترک با عرض 14 میل ضخامت بالاتری نسبت به بست ترک با عرض 10 میل دارد. به همین دلیل محکمتر است و در مواردی که نیاز به استحکام بالا است بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. قطر بست فلزی ترک به اینچ است و به دلیل اینکه کشیده می شود می تواند بازه ای را تحت پوشش قرار دهد. این بازه ها به قرار زیر است.

 

 

سایز(اینچ)قطر(میلیمتر)ترک 10 میلترک 14 میل
492-110**
4105-121*
5115-135**
6146-164**
8190-210**
9200-220*
10240-260**
12290-310**
لوگو

عرضه کننده انواع کالاهای تهویه اعم از کانال های فلکسیبل، عایق الاستومری، پروفیل فلنج، انواع کانکتورها و…

تماس با ما


آدرس:

تهران، شادآباد، بهاران ۲، مجتمع کوثر، بلوک ۳۹ غربی، پلاک ۲۹۲

شماره تماس:

فروش: ۰۲۱۶۶۳۱۸۱۰۹ و ۰۲۱۶۶۳۱۸۹۳۲
اداری: ۹-۰۲۱۶۶۱۴۴۰۰۶ و ۰۹۹۲۷۱۹۵۶۹۲

ایمیل:

info@kalatahvieh.ir

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به کالا تهویه می باشد