بست رولی فلکسیبل

بست رولی فلکسیبل

در این مقاله می خوانید

بست رولی فلکسیبل چیست؟

برای اتصال کانال های فلکسیبل یا لوله خرطومی از انواع بست های فلزی استفاده می شود. بست های فلزی در دو نوع بست رولی و بست آماده هستند. بست آماده همانند بست فلزی ترک و بست فلزی تایوان در ابعاد مشخص تولید شده، قفل روی آنها سوار شده و آماده مصرف هستند. اما بست های رولی به صورت متری هستند و بنا به نیاز از آنها بریده شده، با قفل محکم می شوند. برندهای متفاوتی بست رولی عرضه میکنند که معروفترین آنها بست رولی فلکسیبل ترک می باشد.

 

بست رولی فلکسیبل ترک

بست رولی فلکسیبل ترک دارای عرض 9 میلی متر و ضخامت 600 میکرون می باشد. طول هر رول 30 متر و تعداد قفل های این رول ها 50 عددی می باشد. که هر دو با هم یا به صورت جداگانه قابل سفارش است.

متریال بست رولی ترک از ورق استیل می باشد بنابراین به راحتی در محیط هایی که نیاز به ضدعفونی دارند مانند بیمارستان ها استفاده می شوند.

جنس قفل  از فولاد نیکل اندود و جنس پیچ قفل از فولاد روی اندود است بنابراین استحکام بالایی دارند.

 

طریقه استفاده بست رولی فلکسیبل

طریقه نصب این نوع بست ها بسیار آسان است. ابتدا قطر مورد نظر کانال فلکسیبل را اندازه می گیریم. سپس چند سانت به آن اضافه کرده و از بست رولی به همان میزان برش می دهیم. این چند سانت اضافه جهت قرار گرفتن و چفت شدن قفل مورد استفاده قرار می گیرد.

 

مزایای بست رولی فلکسیبل ترک

بست رولی فلکسیبل ترک از جنس استیل است بنابراین خاصیت ضد زنگی دارد پس در محیط های مرطوب کارایی بالایی دارد. همچنین مقاومت و استحکام بالایی داشته و از طول عمر مناسب برخوردار است. به دلیل استفاده از آلیاژ مناسب قفل رول شیارها به راحتی حرکت کرده و نصب را آسان می سازد.

 

و در آخر به دلیل اینکه بست ها چه آماده و چه رولی نقشی اساسی در استحکام تاسیسات بر عهده دارند، پیشنهاد می شود از جنس مرغوب و مطمئن استفاده شود. تا در طولانی مدت مشکلی ایجاد نشود.

 

جهت خرید انواع بست های فلکسیبل رولی یا آماده می توانید به صفحه ثبت سفارش مراجعه کرده و یا با کارشناسان ما در واحد فروش تماس حاصل نمایید.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لوگو

عرضه کننده انواع کالاهای تهویه اعم از کانال های فلکسیبل، عایق الاستومری، پروفیل فلنج، انواع کانکتورها و…

تماس با ما


آدرس:

تهران، شادآباد، بهاران ۲، مجتمع کوثر، بلوک ۳۹ غربی، پلاک ۲۹۲

شماره تماس:

فروش: ۰۲۱۶۶۳۱۸۱۰۹ و ۰۲۱۶۶۳۱۸۹۳۲
اداری: ۹-۰۲۱۶۶۱۴۴۰۰۶ و ۰۹۹۲۷۱۹۵۶۹۲

ایمیل:

info@kalatahvieh.ir

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به کالا تهویه می باشد