کانال فلکسیبل با عایق پلی اتیلن

کانال فلکسیبل با عایق پلی اتیلن

کانال فلکسیبل با عایق پلی اتیلن چیست

 

کانال فلکسیبل با عایق پلی اتیلن از انواع عایق دار این نوع کانال محسوب می شود. مزیت آن نسبت به دیگر لوله خرطومی های عایق دار، قیمت پایین آن می باشد و از آنجایی که عایق پلی اتیلن در داخل کشور تولید می شود، نوسان قیمتی کمتری دارد.

از آنجایی که لوله خرطومی با عایق پلی اتیلن ضخامت بالایی دارد در مناطقی که محدودیت فضا ندارند مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین به دلیل همین ضخامت بالا بسیار محکم بوده و در مناطق با فضای باز محبوب می باشد.

 

ساختار کانال فلکسیبل با عایق پلی اتیلن

کانال فلکسیبل با عایق پلی اتیلن از سه لایه تشکیل شده است. لایه داخلی آلومینیوم دو جداره، لایه میانی عایقی از جنس پلی اتیلن و لایه خارجی از جنس آلومینیوم دو لایه و فنر فولادی می باشد.

 

ویژگی های کانال فلکسیبل با عایق پلی اتیلن

لوله خرطومی یا کانال فلکسیبل با عایق پلی اتیلن به عنوان کانال فلکسیبل عایق دار از اتلاف انرژی جلوگیری میکند. اختلاف دمای بیرون و داخل کانال در کانال های بدون عایق، موجب ایجاد رطوبت روی کانال می گردد اما کانال های با عایق از این رطوبت مصون هستند و همچنین نسبت به کانال های گالوانیزه سبک تر بوده و نصب راحتتری دارند.

عایق پلی اتیلن به دلیل ضخامت بالا و ساختار خاصی که دارد فضای داخلی لوله را صاف نگه می دارد. این امر به یکدستی لایه داخلی کانال فلکسیبل بسیار کمک کرده و موجب می شود جریان هوای داخل کانال افت پیدا نکند.

 

ساختار: آلومینیوم دو جداره، عایق پلی اتیلن، آلومینیوم دو جداره با فنر فولادی

بازه حرارتی: 150 تا 30- درجه سانتی گراد

قطر: 4 تا 20 اینچ

طول: 6 متر

قطرهای بالاتر را می توان سفارش داد.

جهت خرید و سفارش کانال فلکسیبل با عایق پلی اتیلن می توانید به صفحه ثبت سفارش مراجعه کرده یا با همکاران ما تماس حاصل نمائید.

 

 

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لوگو

عرضه کننده انواع کالاهای تهویه اعم از کانال های فلکسیبل، عایق الاستومری، پروفیل فلنج، انواع کانکتورها و…

تماس با ما


آدرس:

تهران، شادآباد، بهاران ۲، مجتمع کوثر، بلوک ۳۹ غربی، پلاک ۲۹۲

شماره تماس:

فروش: ۰۲۱۶۶۳۱۸۱۰۹ و ۰۲۱۶۶۳۱۸۹۳۲
اداری: ۹-۰۲۱۶۶۱۴۴۰۰۶ و ۰۹۹۲۷۱۹۵۶۹۲

ایمیل:

info@kalatahvieh.ir

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به کالا تهویه می باشد