بست آویز تیرآهن | بیم کلمپ (beam clamp)

بست آویز تیرآهن | بیم کلمپ (beam clamp)

بست آویز تیرآهن

در این مقاله می خوانید

کالاتهویه نماینده فروش انواع بست های فلزی، بست آویز تیرآهن، بست های روکش دار، بست های فلکسیبل و… در ایران می باشد. جهت دریافت مشاوره رایگان با متخصصین این حوزه با واحد فروش تماس حاصل نمایید. و یا به صفحه ثبت سفارش مراجعه فرمایید.

 

بست آویز تیرآهن چیست؟

 

بست آویز تیرآهن به انواع بست هایی گفته می شود که به تیرآهن متصل شده و سایر تاسیسات به آنها وصل می شوند. این تاسیسات می توانند انواع کانال های هوا، لوله های آب و سینی های کابل باشند. در واقع این قطعه عضوی از سیستم ساپورت تاسیسات و یا به عبارتی سیستم ساپورت مدولار است که وظیفه ساپورت و نگهداری انواع کانال ها و لوله ها را بر عهده دارند. به این  نوع اجرا، اجرای موازی نیز گفته می شود.

 

 

دو سایز بست آویز تیرآهن
دو سایز بست آویز تیرآهن

 

مزایای بست تیر آهن

 

این بست ها خود دارای سوراخ هستند و اتصالات با استفاده از پیچ و مهره انجام میگیرد. از اینرو دیگر نیازی به سوراخ کاری و در ادامه آن جوشکاری نداریم.

همچنین به دلیل استفاده از پیچ و مهره این نوع اتصالات برگشت پذیر بوده و به راحتی قابل باز شده و استفاده مجدد هستند.

شایان ذکر است که بسته به باری که قرار است این نوع بست ها تحمل کنند از سایزهای متفاوتی استفاده می شود.

 

جنس این نوع بست از چدن چکش خوار یا به عبارتی انعطاف پذیر بوده که با روی روکش شده است. به عبارتی گالوانیزه شده می باشد. این ساختار موجب شده تا بست در برابر رطوبت و سایر مواد مخرب تا حدودی مقاوم شده و از زنگ زدگی آنها جلوگیری گردد.

 

نکات نصب

 

جهت نصب این نوع بست ها حتما باید پیچ و مهره با طرز مناسبی  سفت شوند تا از سرخوردگی روی تیرآهن جلوگیری شود. جهت اتصال ایمن تر و جلوگیری از شل شدن پیچ بهتر است از مهره پشت بند استفاده گردد.

این نوع بست آویز تیرآهن(beam clamp) در  سه سایز در کالاتهویه موجود است. که بسته به باری که باید تحمل کند انتخاب می شود. این سایزها عبارتند از M8 ، M10 و M12 که با سایز پیچ روی آنها هم خوانی دارند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.

لوگو

کالاتهویه با بیش از دوازده سال تجربه در زمینه عرضه، نصب و اجرای انواع کانال کشی ها و سیستم های تهویه مطبوع صنعتی و خانگی  آماده خدمت رسانی به مشتریان محترم می باشد. محصولات ما کانال فلکسیبل، عایق الاستومری، کانال گالوانیزه، کانکتور، پروفیل فلنج، دریچه، دمپر و…می باشد.

تماس با ما


آدرس:

تهران، شادآباد، بهاران ۲، مجتمع کوثر، بلوک ۳۹ غربی، پلاک ۲۹۲

شماره تماس:

فروش: ۰۲۱۶۶۳۱۸۱۰۹ و ۰۲۱۶۶۳۱۸۹۳۲
اداری: ۹-۰۲۱۶۶۱۴۴۰۰۶ و ۰۹۹۲۷۱۹۵۶۹۲

ایمیل:

info@kalatahvieh.ir

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به کالا تهویه می باشد